ЗООГОТЕЛЬ

zooboxОдне з головних питань, яке виникає перед відпусткою або відрядженням у всіх власників домашніх вихованців, куди прилаштувати своїх улюбленців на час відсутності господаря. Особливо це викликає велике занепокоєння, коли домашні вихованці віком або мають якісь проблеми зі здоров’ям, і вимагають особливого догляду. Коли у вас немає близьких друзів, знайомих, родичів, які могли-б замінити вас на час вашої відсутності, вирішити дану проблему можна помістивши своїх вихованців в спеціальний готель для тварин.

У сучасній клініці для тварин MediVet, для даних цілей створено спеціалізованний Зооготель. У цьому готелі ви зможете розмістити на необхідний вам час вашого кота або собаку. Клініка забезпечує цілодобове спостереження за вихованцем, комфортне розміщення в зручних, окремих боксах, індивідуальний підхід і дбайливе ставлення.

У зооготелі MediVet ваших вихованців чекає:
• професійний догляд;
• збалансоване, якісне харчування;
• регулярний безпечний вигул;
• при необхідності – своєчасне, ефективне лікування.

За своїх вихованців ви можете не переживати, тому що ми гарантуємо дотримання всіх необхідних гігієнічних вимог – щоденне вологе прибирання і дезінфекцію, регулярне кварцування приміщень. Завдяки цьому ваші вихованці захищені від бактеріальних і вірусних захворювань, а також грибкових уражень.

Наші фахівці професіонали підбирають індивідуальний підхід до кожної тварини. Перш ніж залишати вашого вихованця в спеціалізованій готелі, необхідно за 2 тижні до поселення зробити йому комплексне щеплення, позбавити від глистів, бліх та кліщів. Це необхідна турбота про здоров’я свого улюбленого вихованця, а також це увагу до інших наших чотириногих гостей. Неодмінною умовою прийому нашого зооготелю є відсутність інфекційних захворювань у тварин, а також хронічних хвороб.

zoobox_5                  zoobox_3

zoobox_4                  zoobox_2

zoobox_1                  zoobox_6

Утримання тварин в клініці без надання лікувальних маніпуляцій — 100-250 грн

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *