Дерматологія

дерматолог2

Найбільший орган будь-якого тваринного організму знаходиться зовні. Це шкіра – бар’єр між організмом і навколишнім середовищем. Покликана захищати організм від коливань температури. Крім того, шкіра – дотиковий орган. У ній синтезується вітамін Д. Здорова шкіра кішки, собаки, шиншили, тхора – це красива шерсть і блиск в очах вашої тварини, його енергія і позитивні емоції при спілкуванні з вашим вихованцем.
Шкіра різних видів тварин має свої особливості і може дивуватися різними хворобами. Часто буває, що необхідний виклик ветеринарного лікаря додому в Нижньому Новгороді і Нижегородської області, наприклад, щоб видалити кліща. Це може зробити ветеринарний лікар-дерматолог. Наші фахівці допоможуть вам зберегти здоров’я і привабливий зовнішній вигляд вашого улюбленця. Вони порадять спеціальні препарати для обробки вовни і шкіри, щоб не було повторного зараження. Деякі препарати потрібно приймати протягом всього життя вашої тварини. Це просто має стати звичкою. Важливо приділяти достатню увагу прибиранню будиночка, в якому проводить час ваш вихованець. Тоді хвороби шкіри не будуть його знову долати.

Швидка ветеринарна допомога в дерматології потрібна при ураженні паразитами, алергії, наприклад, при харчової підвищеної чутливості, коли можливо небезпечне для життя тварини стан – набряк Квінке. Коли мова йде про таку патології, дуже важливо якомога швидше поставити правильний діагноз вашому вихованцеві і почати лікування. Щоб врятувати життя собаці, кішці, будь-якого іншого тварині, в місті і існує цілодобовий виїзд ветлікаря на будинок в будь-який район.
Радимо вам особливо обережними бути навесні, якщо у вашій собаки довга шерсть. У цей період дуже активні кліщі. Звертайтеся до нас, ми підберемо для вашого вихованця інсектицид – захисний засіб проти кліщів. Те ж саме стосується і бліх. Можна підібрати нашийник або будь-яке інше засіб проти цих комах, наприклад, воно може бути в формі спрею. Особливо актуально, якщо ви взяли в будинок тварина з вулиці. Або ж, якщо у вас собака або кішка, які живуть у дворі приватного будинку.
Які невідкладні стани вимагають виклику ветеринара?

Ось лише деякі з них:
1. Ураження шкіри кліщем;
2. Злоякісні новоутворення шкіри;
3. Інфекційні ураження, що викликають нагноєння.
Саме захворювання шкіри як негативно впливають на зовнішній вигляд тварини, так і викликають у нього занепокоєння. Свербіж і біль заважають і господареві, і вихованцеві. Тому ми і відкрили спеціалізовану ветеринарну клініку з дерматологічних профілем.
На відміну від багатьох інших спеціалізованих областей ветеринарії, в області дерматології не так часто зустрічаються небезпечні для життя хвороби.
Ми діагностуємо паразитарні хвороби за допомогою соскобов та інших методів дослідження. Якщо потрібно, у вашій присутності робиться цитологічне дослідження. Якщо є можливість, то на першому прийомі відразу ж призначається лікування. Це обробка від бліх, грибків і кліщів, якщо необхідно – антибіотики.
Як ми лікуємо наших хвостатих пацієнтів?

Якщо доктор знаходить на шкірі ознаки хвороби іншого органу, він призначає детальну діагностику і консультації вузьких фахівців.
У дерматологічному відділенні нашої клініки ми активно вивчаємо англійську мову, щоб читати англомовну літературу, слухаємо доповіді на конференціях, Стажуючись у викладачів в університетах ветеринарної медицини.
Для проведення обстеження необхідно викликати ветеринарного лікаря або записатися до нас на прийом.
До компетенції дерматолога входить дослідження потових і молочних залоз, вовни. Щоб правильно поставити діагноз собаці або кішці, лікар опитує господарів. Він запитує про активність тваринного, харчування, статева поведінка, чи були контакти з хворими тваринами і багато інших питань задає. Він завжди враховує також схильність конкретної породи до деяких хвороб. Варто врахувати багато чинників при постановці діагнозу.

Які захворювання лікують в нашому центрі?
Ось основні типи патології, які лікує дерматолог:
1. Бактеріальні хвороби шкіри;
2. Вірусні;
3. Паразитарні;
4. Грибкові;
5. Алергічні.
Щоб не запустити хворобу, дуже важливо звернутися до ветеринара своєчасно. Хороша ветеринарна клініка – найкращий помічник у збереженні здоров’я вашого улюбленця. Не дивно, що ви переживаєте про його здоров’я, як і про власне або свою дитину. Тільки турбота про здоров’я кішки або собаки допоможе вам жити разом з нею довгі роки. Дуже важливо забезпечити тварині правильний раціон. Від нього залежить безпосередньо стан шкіри і вовни вашого вихованця.