акушерство, гінекологія

uzdУ сучасній ветеринарії акушерство і гінекологія розвиваються досить швидкими темпами. Ніні пологи домашньої улюблениці подія заплановане і бажання, особливо якщо господар займається розведенням порід дорогих. Більшість власником до процесу спаровування і вагітності ставляться з трепетом, і правильно роблять. Так як від здоров’я представників підлог безпосередньо залежить здоров’я майбутнього потомства.
Якщо не забувати про своєчасну профілактику і регулярному огляду, то безліч неприємних проблем можна уникнути під час вагітності, завдяки чому ви значно зменшите ризики при пологах. Однак, на жаль, навіть при дотриманні всіх постулатів в’язки і турботи про тварину під час вагітності можуть бути виникнення різних ускладнень як родових, так і в післяпологовому періоді.

Наша ветеринарна клініка має великий досвід в діагностиці та лікуванні акушерсько-гінекологічних захворювань.

Ми раді запропонувати Вам наступні види послуг:

стерилізація
кастрація
діагностика вагітності
родопоміч
Кесарів розтин
Лікування вульвітов, вагінітів, ендометритів, маститів
Діагностика хвороб, що передаються статевим шляхом
Лікування онкологічних захворювань статевих органів і молочних залоз
Усунення післяпологових проблем
реанімація плодів
Операції проводяться з використанням унікальної методики “БЕЗ швів”.

Фахівці клініки «Медівет» допоможуть Вам в лікуванні і профілактиці захворювань репродуктивної системи у Ваших вихованців. Підкажуть Вам, як уникнути поведінкових проблем у різностатевих тварин, коли краще проводить стерилізацію, в який час необхідно парувати тварин для отримання здорового потомства, допоможуть прийняти пологи у собак і кішок.